Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Colton Sceviour

Sceviour zostáva na Floride, klub mu predložil nový kontrakt

0 13.02.18 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Bol jedným z možných objektov v závere prestupového obdobia. Napokon zostáva na Floride.
Útočník Colton Sceviour sa mohol stať v lete voľným hráčom, preto sa o ňom hovorilo ako o jednom z možných objektov na trejd v závere prestupového obdobia. Napokon však zostáva na Floride.

S klubom podpísal nový trojročný kontrakt. V tejto sezóne strelil sedem gólov a nazbieral štrnásť bodov. To všetko v 46 zápasoch.

„Colton je tvrdo pracujúci, univerzálny hráč, ktorý je kľúčovou súčasťou nášho úspechu v oslabeniach," hovoril prezident a generálny manažér Floridy Dale Tallon v oficiálnom vyhlásení. „Predĺženie kontraktu si zaslúžil svojou príkladnou pracovnou morálkou, úrovňou súťaživosti a charakterom."

„Colton je spoľahlivým obojsmerným hráčom, je dôležitou súčasťou nášho tímu na ľade aj v šatni, v súčasnosti a aj v budúcnosti."
Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.