Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Alexander Ovečkin

Ovečkin má jasno, na olympiáde chýbať nebude

0 9.08.17 v kategórii: Aktuality , autor: Matúš Pavlík (matus08)
Ruský snajper je známy svojou oddanosťou reprezentácii, na jeho stanovisku ohľadne zimných olympijských údajne nič nemení.
V svojom rozhovore pre ruský portál sport-express.ru svoj postoj opakovane potvrdil. "Dúfam, že sa na olympijskom turnaji predstavím. Šanca stále existuje. Môj názor sa nemení a ani ho neplánujem zmeniť. Rusko je moja krajina. Každý chce hrať na olympiáde. Neviem.. Ak mi aj niekto povie, že do Južnej Kórey nemôžem odcestovať, tak ma to nezaujíma. Jednoducho pôjdem," povedal autor 558 gólov v NHL.

Liga je však sama opačného názoru, hráčov na hry pustiť nechce a šanca, že sa na hokejovom turnaji predstavia hráči NHL je stále menšia. Zdá sa, že svoju hviezdu podporuje aj majiteľ klubu Ted Leonsis. Otázne je, či pustí len Ovečkina, vo Washingtone je totiž viacero ďalších hráčov, ktorí v Južnej Kórey chýbať nechcú.

Pre samotného Ovečkina znamená národný dres veľmi veľa. V ruskej seniorskej reprezentácii odohral spolu až 167 zápasov.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.