Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Houston

Odvážne plány? Houston by chcel vo svojom meste NHL!

0 11.10.17 v kategórii: Všeobecné , autor: Šimon Čop (Sajmon97)
NHL len nedávno expandovala, no to nebráni chýrom o ďalšom rozširovaní.
V utorok predstavitelia Houston Rockets, tímu americkej basketbalovej ligy NBA, predstavili nového majiteľa. Stal sa ním zámožný Tilman Fertitta. Svoju priebojnú povahu nezaprel ani pri otázke o hokeji.

Aj tá totiž padla, keďže v Houstone sa už štyri roky nehrá profesionálny hokej, aj keď je to štvrté najväčšie mesto v USA. Naposledy tu hrali Houston Aeros, niekdajšia farma Minnesoty Wild, teraz presťahovaná do Iowy. Fertitta by rád videl Toyota Center, domáci stánok NBA, aj v hokejovom šate.

"Tím NHL by som tu priviedol už zajtra, ale je ešte potrebná práca. Radi by sme mali aj ďalšie akcie v našej aréne. Chcem, aby bola Toyota Center bola plná 300 nocí v roku. Budeme agresívny? Áno, aj to je v mojej povahe," vyjadril sa majiteľ Rockets pre CBC.

O Houstone sa šepkalo aj predtým, no úvahy sa nikdy nepohli ďalej ako do teoretickej roviny. Nová organizácia v Západnej konferencii by utvorila rovnovážny stav medzi západom a východom, preto sa skloňuje aj mesto Houston. Najväčším favoritom však nateraz ostáva Seattle.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.