Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Roberto Luongo

Luongo mimo hru na niekoľko týždňov

0 7.12.17 v kategórii: Aktuality , autor: Šimon Čop (Sajmon97)
Po pondelkovom zápase s Rangers sa toho o zdravotnom stave veterána Luonga veľa nevedelo. Teraz sú známe nové informácie.
Dlho očakávanú novinu zvestoval hlavný kormidelník "panterov" Bob Boughner. Vraví, že Luongo vynechá dlhší čas, ktorý sa však nedá úplne konkretizovať. Hovoril o niekoľkých týždňoch.

Zranenie nohy utŕžil 38-ročný rodák z Montrealu v pondelkovom zápase proti newyorským Rangers. Dôsledkom bežného zákroku je zranenie dolnej časti tela, očividne pravej nohy.

"Či to budú tri, štyri či päť týždňov, uvidíme na základe toho, ako mu to pôjde počas rehabilitácií. Určite ho však nejakú dobu neuvidíme," vyjadril sa Bob Boughner.

Jednotka Panthers si aj v tejto sezóne drží solídne čísla. Odchytal 15 duelov a v nich má 92,8-percentnú úspešnosť zákrokov. V priemere púšťa 2,61 gólu na zápas.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.