Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Jaromír Jágr

Jágr zmenil svoje rozhodnutie: Neuveríte, do koľkých rokov chce hrať

0 11.01.17 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Jaromír Jágr prehodnotil svoje rozhodnutie ohľadom veku, do ktorého chce hrať hokej.
Česká hokejová legenda Jaromír Jágr svojho času vyhlásil, že hokej chce hrať do päťdesiatky. Pred blížiacimi sa 45. narodeninami však svoje plány pozmenil. Chce hrať ešte 10 rokov!

„Do päťdesiatpäťky. Zmenil som to, pretože sa cítim dobre a nemám nijaké problémy," vyhlásil Jágr pre portál nj.com. Jágr sa v tejto sezóne osamostatnil v historických tabuľkách NHL na druhej priečke v bodovaní za Wayneom Gretzkym. Zároveň je historicky tretím najlepším strelcom NHL.

Jágr je povestný svojou pracovnou morálkou a tvrdými tréningami aj v nočných hodinách. „Keď si myslí, že by mohol byť ešte lepší, ide na ľad a trénuje. Je to celkom dobrá filozofia. V posilňovni zostáva dovtedy, kým má dostatok energie," uviedol na jeho adresu spoluhráč Vincent Trocheck.

V minulej sezóne sa Jágr výrazne pričinil na postupe Floridy do play off. V 79 zápasoch nazbieral 66 bodov (27+39) a bol najproduktívnejším hráčom tímu. V tomto ročníku dopláca na zranenia svojich stabilných parťákov z elitného útoku Barkova s Huberdeauom. Napriek tomu v 42 dueloch získal solídnych 25 bodov (7+18) a v bodovaní "panterov" mu patrí tretia priečka.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.