Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Mike Fisher

Fish is back! Minulosezónny kapitán Nashvillu po obnovení kariéry už začal trénovať

0 13.02.18 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Mike Fisher nedávno vyhlásil obnovenie kariéry. A už aj začal trénovať so spoluhráčmi.
V posledný januárový deň útočník Mike Fisher oznámil, že obnovuje svoju aktívnu kariéru. V pondelok po prvýkrát trénoval s tímom, zatiaľ nie je známe, kedy premiérovo naskočí do zápasu.

37-ročný Fisher odohral v Nashville posledných 6,5 sezóny. V tej minulej ako kapitán Predators doviedol do ich historicky prvého finále. V 72 zápasoch základnej časti nazbieral skvelých 42 bodov. Individuálne prežil najlepšiu sezónu za posledné tri roky, napriek tomu po nej zavesil korčule na klinec.

Fisher sa od vyhlásenia o obnovení kariéry pripravoval individuálne, v pondelok po prvýkrát trénoval s tímom. Korčuľoval v útoku s Coltonom Sissonsom a Miikkom Salomakim.

„Myslím, že je tu nejaká svalová pamäť. Dostávam sa späť do formy a cítim sa dobre," pochvaľoval si Fisher pre oficiálny web profiligy. „Chce to čas. Pretože som dlho nehral, niekoľko mesiacov, no aktuálne sa cítim lepšie ako som si myslel, že sa v tomto bode budem cítiť."

Dá sa očakávať, že Fisher po svojom návrate bude mať v zostave pozíciu štvrtého centra a bude dostávať priestor v špeciálnych formáciách pri presilovkách či oslabeniach, kde sa jeho skúsenosti hodia.

Fisher ešte nepodpísal kontrakt a ak si chce zahrať ešte v tejto sezóne, musí tak stihnúť v najbližších dvoch týždňoch, nakoľko 26. februára je trade deadline.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.