Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Marek Hrivík

Dočká sa Hrivík premiéry v Calgary už túto noc na ľade lídra NHL?

0 11.01.18 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Slovenský hokejista Marek Hrivík stále čaká na svoj premiérový štart v tejto sezóne NHL.
Slovenský útočník Marek Hrivík sa v lete dohodol na ročnom kontrakte s vedením Calgary. Veril, že tu je menšia konkurencia ako predtým v NY Rangers a jeho šance pravidelne hrávať v NHL budú vyššie. Realita je však iná. Polovica základnej časti NHL za nami a Hrivík stále čaká na premiérový štart v drese "plameňov". A to i napriek tomu, že na farme v Stocktone patrí medzi najlepších hráčov.

Pred časom dostal konečne pozvánku do prvého tímu, napriek tomu sa stále ešte nedočkal. A nedočká sa ani túto noc. Calgary sa predstaví na ľade lídra NHL Tampy Bay, no Hrivík v zostave nefiguruje. Portál nhl.com priniesol zostavu, v akej Flames proti Lightning nastúpia.

V bráne dostane šancu Mike Smith, v prvej obrane budú hrať Giordano s Hamiltonom, v druhej Brodie s Hamonicom a v tretej Kulak so Stoneom. V elitnom útoku sa predstavia Gaudreau, Monahan a Ferland, v druhom útoku šancu dostanú Tkachuk, Backlund a Brouwer, útok číslo tri vytvoria Bennett, Jankowski a Hathaway. V štvrtom útoku si zahrajú Lazar so Stajanom a Mangiapaneom.

Hrivík tak na svoju šancu musí trpezlivo čakať i naďalej. Zápas si opäť pozrie len z tribúny...


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.