Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Andrej Mironov

Ďalšia hviezda KHL smeruje za more. Prichádza Mironov

0 12.05.17 v kategórii: Aktuality , autor: Matúš Pavlík (matus08)
To o čom sa dlho špekulovalo je napokon tu. Hviezdny obranca Dynama Moskva Andrej Mironov podpísal nováčikovský kontrakt.
Colorado Avalanche sa nachádza v obrovských výkonnostných aj kvalitatívnych problémoch. Preto zháňajú posily kde sa dá. V roku 2015 draftovali vtedy takmer 21-ročného beka Andreja Mironova. Necelé dva roky nato s ním aj podpísali nováčikovský kontrakt.

Rodák z Moskvy je v KHL preslávený ako jeden z najtvrdších obrancov. Svoje schopnosti už svetu predviedol aj na dvoch svetových šampionátoch. Nechýba ani v súčasnom kádri Olega Znaroka, ktorý sa teraz bije o najvyššie priečky v Kolíne nad Rýnom. Coloradu sa jeho služby celkom iste zídu, veď v tejto sezóne sa klub trápil prakticky na každom poste.

Mironov sa stretne v jednej kabíne spolu s krajanom Nikitom Zadorovom. Práve Zadorov sa v tejto sezóne predviedol ako najtvrdší obranca a Avs a teraz mu z Dynama Moskva prichádza na pomoc jeho nemenej drsný kolega. GM Colorada Joe Sakic ale ešte bude musieť Zadorova podpísať, keďže s klubom nemá zmluvu pre budúcu sezónu.

Ako malú ochutnávku jeho hry, nech sa páči jeho dva zákroky. V prvom prípade zlikvidoval mocného Radulova, druhom kanadského útočníka Joeyho Hishona.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.