Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Kyle Okposo

V Buffale skomolili meno na drese ofenzívnej hviezdy

0 11.10.17 v kategórii: Zaujímavosti , autor: Matúš Pavlík (matus08)
Úvod sezóny v podaní Buffalo Sabres vyzerá akoby celému tímu prešla cez cestu svorka čiernych mačiek. Aby toho nebolo málo, v klube domotali aj meno hviezdneho Kylea Okposa.

Veľké útočné eso Sabres nastúpil včera večer doma proti New Jersey tradične s číslom 21 na chrbte. Niečo ale nebolo v poriadku. Meno rodáka zo St. Paul totiž malo akosi priveľa písmen „O". Faux pas v podaní tímu si hneď všimli pozorné oči na sociálnych sieťach. S číslom 21 totiž nenastúpil Okposo, ale istý pán „Okoposo". S touto chybou ale 29-ročný kanonier nehral dlho. Na konci prvej tretiny si vymenil dres, na ktorom už mal meno napísané správne.

Nebolo to prvýkrát, čo v Buffale takto domotali meno svojho hráča. V lete sa na kempe mladých nádejí samozrejme objavila aj veľký brankársky talent klubu Jonas Johansson. Sabres však na jeho tréningový dres podobne ako v prípade Okposa pridali jedno písmeno „o" navyše. Výsledkom bol „Johanosson", čo si teda internet samozrejme nenechal ujsť.

Najhoršie na tom všetkom je, že toto nie je ani zďaleka to najhoršie, čo sa klubu od úvodu sezóny prihodilo. Sabres sú v novej sezóne jediným tímom východu, ktorý ešte v novej sezóne nevyhral. Z troch zápasov svieti v kolónke bodov číslo 1 a ukazovateľ skóre hovorí 7:15. V spomínanom zápase Buffalo doma podľahlo New Jersey vysoko 2:6. Samotný Okposo sa v novej sezóne veru nemá čím pochváliť, nebodoval, dvakrát sedel na trestnej lavici a v tabuľke pravdy má nelichotivých -6.


 

 Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.