Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Jack Eichel

Buffalo možno do konca sezóny bez svojho najlepšieho hráča

0 12.02.18 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Z tábora Buffala neprichádzajú práve najlepšie správy.
Hviezda Buffala Jack Eichel utrpel v sobotňajšom zápase proti Bostonu zranenie členka. Absentovať bude niekoľko týždňov a je možné, že aktuálna sezóna pre neho predčasne skončila.

„Myslím, že je možné, že sa stihne vrátiť. Očakávam, že bude chýbať štyri až šesť týždňov, no môže to byť aj menej. Ale opakujem, viac budeme vedieť časom, podľa toho ako bude reagovať," uviedol tréner Sabres Phil Housley pre oficiálny web profiligy.

Pre Buffalo je to výrazná strata. Draftová dvojka z roku 2015 prežíva parádnu sezónu. Eichel v 55 zápasoch nazbieral 53 bodov a bodovanie Buffala vedie o 13 bodov pred Ryanom O ´Reillym. Zároveň je s 22 gólmi aj najlepším kanonierom tímu.

Eichel má smolu na zranenia členkov. To isté sa mu prihodilo pred štartom sezóny 2016-17, pauzoval sedem týždňov a vynechal prvých 21 zápasov súťažného ročníka.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.