Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Christián Jaroš

AHL Pätnásť sekúnd pred koncom po Jarošovej prihrávke si Belleville vynútilo predĺženie

0 11.01.18 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
V noci na štvrtok sa v AHL predstavila dvojica slovenských obrancov. Obaja sa tešili z víťazstiev.
V noci zo stredy na štvrtok sa v zámorskej AHL predstavili dvaja slovenskí obrancovia. Obaja sa tešili z víťazstiev svojich tímov.

dostal šancu v prvej obrannej dvojici Bellevilleu, ktorý na domácom ľade zdolal Rochester po obrovskej dráme 3:2 po predĺžení. Pätnásť sekúnd pred koncom domáci poslali zápas do predĺženia aj vďaka asistencii Jaroša. Napokon triumf v extra čase strhli na svoju stranu. Jaroš mal dva strelecké pokusy a duel ukončil s jednou pluskou. Jaroš v 26 zápasoch za Belleville nazbieral 10 bodov (2+8). Je druhým najproduktívnejším obrancom tímu.

Erik Černák sa radoval z triumfu Syracuse na ľade Binghamtonu 4:1. V stretnutí nebodoval, mal dva strelecké pokusy. Černák v 35 zápasoch nazbieral 22 plusiek a v hodnotení +/- mu patrí v rámci AHL tretia priečka.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.